KOTAN OZORKÓW

Po 10. rozegranych kolejkach w tabeli plasujemy się na 4. miejscu z dorobkiem 15 punktów. Z taką samą liczbą punktów na 5 miejscu widnieje drużyna z Pabianic. W ostatnich dwóch kolejkach, w których liczyliśmy na 4 pewne punkty, przywozimy do Ozorkowa jedynie 2 oczka. Jeżeli remis w spotkaniu z Różą Kutno na trudnym terenie oraz z brakami kadrowymi można uznać za zwycięski, to ten w Zduńskiej Woli wręcz odwrotnie. Strata punktów w spotkaniu z MKSem Zduńska Wola jest poniekąd małym rozczarowaniem. Przed nami ważne spotkanie z drużyną Zawiszy Rzgów (8 miejsce, 9 pkt.), w którym gra toczyć się będzie wyłącznie o 3 punkty na korzyść „Kotanek”. Już dziś zapraszamy w niedzielę (5.11.2017) na Stadion przy ul. Łęczyckiej 1 w Ozorkowie, początek spotkania o godzinie 14:00.

W ostatnim czasie po kontuzji wróciła do treningów Dominika Bernat. Jest to ważna zawodniczka dla całej drużyny i na pewno cieszy Nas jej coraz lepsza dyspozycja. Mamy nadzieję, że wiosną Dominika będzie gotowa już do gry! Cieszy Nas również dołączenie do drużyny nowej zawodniczki Martyny Kliś. Martyna jest utalentowaną, młodą zawodniczką i jesteśmy pewni, że wniesie do Naszej drużyny dużo dobrego! Nabór do drużyny Kotan Girls ciągle trwa, serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygody z piłką właśnie w naszym klubie.

Przed Kotan Girls jeszcze 3 spotkania w rundzie jesiennej:

5.11.2017    godz. 14:00, Kotan Girls – Zawisza Rzgów, ul. Łęczycka 1, Ozorków.

12.11.2017 godz. 11:00, PTC Pabianice – Kotan Girls, wyjazd

19.11.2017 godz. 14:00, Kotan Girls – ULKS MOSIR Sieradz, ul. Łęczycka 1, Ozorków.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na facebooku (https://www.facebook.com/KotanGirlsFC/) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/kotangirls/) J !


SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER GŁÓWNY
SPONSOR TECHNICZNY
PATRON MEDIALNY


Copyright © Kotan Ozorków Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie bez zgody autorów zabronione.
Projekt i wykonanie Centrum Reklamy AD MEDIA CENTER