KOTAN OZORKÓW

W sobotę tj. 16.09.17 spotkanie na wyjeździe rozegra ‘A’ Klasa. Piłkarze Kotana zmierzą się z Magnatem Sierpów (godz. 16:00, adres boiska: Sierpów 45). Po 3 kolejkach w łódzkiej A klasie gr. III Kotan jest niepokonany gromadząc na swoim koncie 9 punktów. Liczymy, że Panowie podtrzymają zwycięską passę i dzisiaj również zgarną pełną pulę.  

Jutrzejszy dzień zapowiada się emocjonująco. Obydwie sekcje damskie odbędą ważne spotkania w swojej klasie rozgrywkowej. Zarówno Kotan Girls jak i Kotan Girls Junior rozegrają mecze na własnym obiekcie przy ul. Łęczyckiej 1. Na początek w rozgrywkach Juniorów Młodszych sezon zainaugurują nasze najmłodsze piłkarki z drużyną Astoria Szczerców. Początek spotkania o 11:00!

Zaraz po młodszych koleżankach na boisku zameldują się piłkarki Kotan Girls, które podejmą beniaminka III ligi Kaję Opoczno. Do tej pory Kotankom udało się zgromadzić 7 punktów po 3 rozegranych meczach (2wygrane, 1remis). W dniu jutrzejszym podejmiemy walkę o kolejne ważne 3 punkty! Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze zmagania naszych piłkarek!

Trzymajcie kciuki! 


SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER GŁÓWNY
SPONSOR TECHNICZNY
PATRON MEDIALNY


Copyright © Kotan Ozorków Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie bez zgody autorów zabronione.
Projekt i wykonanie Centrum Reklamy AD MEDIA CENTER